Anvol OÜ on rahvusvaheline ettevõte, mis asutati aastal 1995 Tallinnas. Meie tegevusalaks on kvaliteetsete mänguasjade ja lastekaupade jae-ja hulgimüük. Anvol Grupp tegutseb Läänemere regioonis (Eesti, Läti, Leedu ja Kaliningrad) ning Georgias. Anvol Grupi peakontor ja logistikakeskus asub Maardus, Tallinna lähedal.

Juba üle 20 aasta on Anvol Grupp varustanud turgu paljude maailmas tuntud kaubamärkidega, pidevalt oma valikut laiendades.  Meie tugevus põhineb hästi läbi mõeldud turundus- ja PR-tegevusel, mis aitab meil hoida turuliidri positsiooni.

Anvol Grupi jaekaubanduse ketti kuuluvad XS Mänguasjad ja Chicco kauplused, mida tänaseks on juba üle 40 suurimates kaubanduskeskustes asuva kaupluse, viies erinevas riigis. Jaekaubanduse divisjoni logistika, turundus ja klienditeenindus on  tsentraliseeritud. Jaekaubanduse divisjoni meeskond tegeleb ka ettevõtte e-kanalite arendamisega.

Anvol Grupp opereerib kaasaegset logistikakeskust Tallinna külje all, mis võimaldab pakkuda hankijatele ja ostjatele maksimaalselt paindlikku ja mugavat logistikateenust.

Tänu 20-aastasele kogemusele oleme eksperdid mänguasjade ja lastekaupade valdkonnas, kuid otsime pidevalt uusi võimalusi enda täiendamiseks ning arenguks, sest töötame maailma parimate klientide – laste heaks!