uudised

TOOTE TAGASIKUTSUMINE

TOOTE TAGASIKUTSUMINE

Tootja, Moose Enterprise PTY Ltd., otsustas ettevaatusabinõuna tagasikutsuda tooted Little Live Pets konn (tootekoodiga 28217) ja Little Live Pets konn vesiroosiga (tootekoodiga 28218), kuna tarbijate ohutus on tootja prioriteet. Tagasikutsumine on tingitud disaini defektist, mis võib patareide eemaldamisel/vahetamisel põhjustada ohtu. Kuigi vigastuste oht on minimaalne, palume tarbijatel patareilaegast mitte avada või mitte vahetada patareisid.

ENGINO JOONISTUSKONKURSI VÕITJAD!

ENGINO JOONISTUSKONKURSI VÕITJAD!

1.02.-28.02.2017 toimus koostöös Kidzone ja XS Mänguasjad kauplustega Engino joonistuskonkurss väikestele inseneridele. Täname kõiki lapsi vahvate ja loominguliste piltide eest! Palju õnne! Engino konstruktorid võitsid: 5a. Kimberley, 6a. Ranek ja 7a. Maksim. Palume võitjatel auhinna kätte saamiseks võtta ühendust e-posti teel: kampaania@xsmänguasjad.ee

ODDBODS VOOLIMISKONKURSI VÕITJAD!

ODDBODS VOOLIMISKONKURSI VÕITJAD!

1.-31. jaanuarini toimus koostöös Kidzone ja XS Mänguasjad kaupluste vahel Oddbods voolimiskonkurss. Suur tänu kõigile osalejatele, kes oma tööd meile saatsid. Palju õnne võitjatele: Krisette Arumets, Kevin, Elo Virge. 

STAR WARS FOTOKONKURSI VÕITJA!

STAR WARS FOTOKONKURSI VÕITJA!

1.-31. detsembrini toimus koostöös Kidzone ja XS Mänguasjad kaupluste vahel Star Wars fotokonkurss, kus ootasime fotosid Star Warsi tegelastest. Suur tänu kõigile osalejatele! Seekord osutus võitjaks Marina Roos poolt saadetud foto. Palju õnne kõigile osalejatele ja HEAD UUT AASTAT!